O firmie

Home Page // O firmie

      Nasza firma rozpoczęła działalność w zakresie elektroinstalacji już  w 1992 roku. Wówczas działaliśmy jako niewielkie przedsiębiorstwo, gdzie pierwszą profesją firmy były prace związane z wykonywaniem drobnych usług w dziedzinie instalacji elektrycznych skierowanych do klientów indywidualnych. Dzięki wyspecjalizowaniu w swoim fachu, rzetelności wobec klientów zdobyliśmy ich uznanie poszerzając swoje działania na rynek lokalny. Nieustanna chęć rozwoju przedsiębiorstwa oraz zwiększone oczekiwania klientów wobec naszej firmy wymusiły jej restrukturyzację. Związana ona była przede wszystkim z wprowadzeniem zmian zarówno w obszarze organizacyjnym, jak i w obszarze działalności firmy.
Zmiany te obejmowały głównie:
– poszerzenie zakresu oferowanych usług,
– nawiązanie współpracy z dużymi firmami produkcyjnymi oraz jednostkami państwowymi,
– poszerzenie skali działania firmy z lokalnej na krajową,
– zwiększenie ilościowe i jakościowe wyposażenia kadry pracowniczej oraz inwestycje w profesjonalny sprzęt obsługi instalacji elektrycznych i energetycznych,
– otworzenie hurtowni elektroinstalacyjnej

      Kolejnym etapem  w historii rozwoju naszej firmy, było otworzenie internetowej platformy ofertowej sprzętu elektrycznego, działającej pod domeną www.el-mar.sklep.pl. Pierwotnie platforma ta pełniła rolę interaktywnej oferty  hurtowni, jednakże w związku ze zwiększonym zainteresowaniem klientów nowopowstałą formą,  została przekształcona w internetowy sklep elektryczny o zasięgu nie tylko krajowym ale i europejskim.  Dziś el-mar.sklep.pl dzięki zdalnej obsłudze wysyłkowej z magazynów producenckich obsługuje tysiące klientów, oferując im bogatą bazę produktową – dostępną 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, zawsze w rewelacyjnie niskich cenach.

      Obecnie firma EL-MAR ma już dobrą, wypracowaną markę. Jesteśmy dla wielu klientów znanym i cenionym za swój profesjonalizm partnerem. Świadczą o tym fakcie bardzo pozytywne i jednocześnie motywujące do pracy referencje, jakie otrzymujemy od swoich klientów za wszystkie wykonane prace. Są one dowodem na to, że nasza firma jest dobrze przygotowana zarówno technicznie, jak i kadrowo, do realizacji inwestycji w zakresie dostaw artykułów elektrycznych, energetycznych i oświetleniowych oraz świadczenia usług elektroenergetycznych na terenie całej Polski!

Zapraszamy do współpracy
Zarząd EL-MAR Sp. z o.o.